ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ  с. КЛЕКОТИНА  .

16:50 29.07.2019

Відбувся навчальний візит посадовців з ОТГ Вінниччини в об‘єднані громади Дніпропетровської області

18-19 липня 2019 року, за сприянням Вінницького та Дніпропетровського Центрів розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою»,  відбувся дводенний study-тур який проходив у Дніпропетровській області для заступників ОТГ та сільських голів старостинських округів Вінниччини.

11:42 23.07.2019

Прекрасна традиція збиратися на толоку і гуртом наводити лад у селі —  успішно продовжується.

19 липня 2019 року, за ініціативи секретаря сільської ради М.В. Курманської, відбувся суботник із благоустрою території, в якому взяв участь увесь колектив Мурафської сільської ради.

10:26 23.07.2019

Пам'ятка населенню!!!

Лісові пожежі – це неконтрольоване горіння рослинності, що стихійно поширюється на території лісу. Масові пожежі можуть виникати в спеку та при посухах від ударів блискавки, необережного поводження з вогнем, очищення поверхні землі випалюванням сухої трави та з інших причин. Вони можуть викликати ураження людей та тварин, спалах будівель в населених пунктах, дерев’яних мостів, дерев’яних стовпів ліній електромереж та зв’язку, складів нафтопродуктів та інших матеріалів, що горять.

14:12 22.07.2019

Вітаємо з Днем народження спеціаліста з бухгалтерського обліку та звітності Копайгородського Володимира Васильовича!!!

Хай дні твої робочі завжди будуть вдалими, нехай всі твої гроші будуть чесно заробленими, але, при цьому, їх буде достатньо. І нехай робота, ні за яких обставин, не заважає твоєму особистому життю, а це саме життя нехай буде гармонійним, хай криє в собі багато приємних сюрпризів і щасливих подій. З Днем Народженння!!!

15:05 15.07.2019

Участь в засіданні колегії управління культури і мистецтв  Вінницької облдержадміністрації

Участь в засіданні колегії управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації

Напередодні, 11 липня 2019 року  в м. Вінниці об 11.00, в приміщенні  Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязева, яка розташована по   вулиці Соборній,  відбулося засідання колегії управління культури і мистецтв облдержадміністрації  стосовно  підсумків організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури і мистецтв у І півріччі 2019 року, підготовки фахівців спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» в Тульчинському коледжі культури та сприяння розвитку креативних індустрій  області, в якому взяла участь Рошак Надія Петрівна, спеціаліст по культурі та спорту.

14:45 15.07.2019

У ваших руках культурне життя громади!

Фактична децентралізація в галузі культури триває вже понад 20 років. За цей час, шляхом розробки та впровадження мінімального набору культурних послуг, напрацьовувалися варіанти та моделі надання культурних послуг з урахуванням територіально-адміністративних, соціально-економічних та інших особливостей розвитку громад.

11:17 09.07.2019

Участь в семінарі-тренінгу з питань реалізації пілотного проекту для впровадження електронного обліку об’єктів культурної спадщини

В м. Вінниці 27 червня 2019 року в обласному навчально-методичному центрі галузі культури, мистецтв та туризму відбувся семінар-тренінг з питань реалізації пілотного проекту для впровадження електронного обліку об’єктів культурної спадщини, за участю представників Міністерства культури України нематеріальної культурної спадщини та представників сектору охорони культурної спадщини управління культури і мистецтв Вінницької ОДА, в якому брала участь Рошак Н.П., спеціаліст по культурі та спорту відділу освіти та гуманітарної політики Мурафської сільської ради.

11:47 03.07.2019