Дата: від до Скинути

Участь чоловічого ансамблю народної пісні «Явір» Мурафського сільського будинку культури в традиційному обласному святі фольклору ім. Гната Танцюри «А у тому гаю всілякії квіти», присвячене 118-ій річниці від дня народження фольклориста

8 червня 2019 року в с. Зятківці Гайсинського району, за сприяння  управління культури і мистецтв  облдержадміністрації та обласного центру народної творчості,  відбулось традиційне  обласне свято фольклору ім. Гната Танцюри «А у тому гаю всілякії квіти», присвячене 118-ій річниці від дня народження фольклориста, з метою покращення виконавської майстерності фольклорних колективів громади та збереження фольклористики краю, в якому взяв участь колектив чоловічого народного ансамблю української пісні «Явір» Мурафського сільського будинку культури» ( керівник Заграй В.А.)

10:14 19.06.2019

Вітаємо з Днем Народження діловода Мурафської об'днаної територіальної громади Шуляк Наталію Вікторівну!

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

15:41 16.06.2019

Завдяки співпраці АМУ з Урядом малі міста Вінниччини отримають авто для перевезення осіб з інвалідністю

Асоціації міст України тісно співпрацює з Урядом та Міністерством соціальної політики України щодо вирішення питань органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту населення.

14:53 14.06.2019

Захід «Курити вже немодно» та ознайомча екскурсія у стінах Клекотинської  публічної сільської бібліотеки   Мурафської сільської ради

Захід «Курити вже немодно» та ознайомча екскурсія у стінах Клекотинської публічної сільської бібліотеки Мурафської сільської ради

Проблема куріння - одна з основних проблем людства. На сьогодні курців стає все більше і більше. Вони отруюють себе з середини, а також впливають на оточення. Річ у тім, що стояти поруч з курцем та вдихати пари сигарет - не менш шкідливо, ніж палити самому.

16:43 10.06.2019

Участь хореографічних колективів «Megadance» Клекотинського та Довжанського СБК у районному фестивалі «Барвиста карусель»

Нещодавно, 6 червня 2019 року, в приміщенні  Шаргородського районного будинку культури, відбувся районний фестиваль хореографічних колективів «Барвиста карусель», який об’єднав майже усі хореографічні жанри, стимулював керівників та учасників до розвитку своїх хореографічних здібностей, налагодив  творчі і дружні відносини між колективами району та нашої громади.

16:34 10.06.2019

Поїздка переможців вікторини на KidsOperafestTulchyn

Завдяки активності дітей нашої громади і бажанню долучитись до високого мистецтва, до прекрасного, чогось нового і незвіданого, 5 червня 2019р відбулась безкоштовна поїздка до м.Тульчин на KidsOperafestTulchyn, для перегляду мюзиклу «Пригоди Гекельберрі Фіна».

16:29 10.06.2019

Творчий звіт перед населенням Довжанського СБК  «Сім’я і родина – це наша Україна»,  присвячений Міжнародному Дню захисту дітей

Творчий звіт перед населенням Довжанського СБК «Сім’я і родина – це наша Україна», присвячений Міжнародному Дню захисту дітей

Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави та громади, адже саме з них починається усе на світі. Ні для кого не таємниця, що найбільше неймовірно обдарованих дітей лише в Україні. Українські дітки вже неодноразово доводили, що талановиті діти – талановиті у всьому, але найталановитіші - зростають у нашій громаді!!!

16:13 10.06.2019

Обласний форум для людей старшого віку «55+»

З метою організації та проведення різних форм відпочинку та дозвілля під відкритим небом для людей похилого віку 28-29 травня 2019 року Департамент соціальної та молодіжної політики  облдержадміністрації організував другий Обласний форум для людей старшого віку «55+».      Проведення форуму відбулося   у Профільному позашкільному навчально – оздоровчому дитячому закладі (ППНОДЗ) «Казкова долина» Літинського району. Участь у форумі взяли 200 сеньйор та сеньйорів з усієї області, в тому числі  і  Мурафської ОТГ (Фурер Поліна Йосипівна та Куцолабська Галина Адамівна) Після змагань учасники форуму мали змогу  взяти участь в різноманітних майстер-класах, скуштувати запашної ухи та смачного шашлика, ліпити вареники з різними начинками і ними пригощати інших, дивитись кіно під відкритим небом і навіть танцювати.

14:28 30.05.2019

ОГОЛОШЕННЯ!

У неділю 2 червня 2019 року о 16:00 год. в приміщенні Довжанського сільського будинку культури  відбудеться творчий звіт перед населенням приурочений  Міжнародному дню дітей.

12:28 30.05.2019

Якщо вам не байдуже, що відбувається навколо і ви готові інвестувати час у створення комфортного простору для життя – запрошуємо вас до середовища активних громадян. Унікальна програма з підготовки менеджерів громадських ініціатив допоможе зрозуміти, спланувати та реалізувати найсміливіші ідеї з реалізації змін у своїх громадах. Для участі у програмі заповнюйте анекту учасника за посиланням: https://cutt.ly/KtoSRN  Більш детальну інформація доступна на нашому сайті: http://osu.org.ua/vidkryto-nabir-na-programu-upravlinnya-gromadskymy-proektamy-davaj-zminy-dlya-malyh-mist/  Проект реалізовується командою Громадської організації “Відкритий простір” за підтримки Global Project Partners e.V. в рамках програми “Східне партнерство” від Federal Foreign Office (Germany) #CivilSocietyCooparetion #ДавайЗміни

12:14 30.05.2019