Міжнародний день людей похилого віку!

Міжнародний день похилого  віку – це свято, яке було організовано на захист прав людей похилого віку, щоб нагадувати суспільству про їх важливу роль і про те, що вони потребують нашої допомоги. Міжнародний день похилого віку щорічно відзначається 1 жовтня. В цей день прийнято вшановувати літніх людей, піклуватися ними та допомагати їм у вирішенні їхніх проблем, нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства .

08:42 04.10.2019

Виведення з обігу монет 1,2 та 5 копійок

З 1 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків. Ці монети перестануть бути платіжних засобом та будуть вилучені з готівкового обігу.

16:20 01.10.2019

Вітаємо З Днем Народження першого заступника сільського голови  Анатолія Васильовича Банаська!

Вітаємо З Днем Народження першого заступника сільського голови Анатолія Васильовича Банаська!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру та затишку, невичерпної енергії, творчої наснаги та терпіння, подальших успіхів у будь-яких щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай завжди Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння. Нехай у житті Вас завжди супроводжує натхнення та удача, зігріває віра у краще майбутнє, щира любов та відданість близьких людей, а доля збагачує життєвою мудрістю, енергією та радістю сьогодення!Довголіття та добра, здійснення всіх задумів, шани та поваги від людей, родинного тепла та Божої ласки!

12:28 01.10.2019

ОГОЛОШЕННЯ!

У неділю 29 вересня 2019 року о 17:00 год. в приміщенні Клекотинського сільського будинку культури  відбудеться творчий звіт перед населенням «Ми за мир на Україні і у всьому світі» приурочений  Міжнародному дню миру.

15:21 25.09.2019

КП «Мурафський струмок» інформує про відключення водопостачання через  заборгованість.

КП «Мурафський струмок» інформує про відключення водопостачання через заборгованість.

У зв’язку з великою заборгованістю населення села Мурафа перед КП«Мурафський струмок» за послуги водопостачання, що призвело до несплати  за електроенергію у сумі більше 50тис.грн., які необхідно сплатити в термін до 1 жовтня 2019року, тому  у разі непогашення  заборгованості електропоказників  буде відключено водопостачання жителям села Мурафа.

16:23 24.09.2019

Наші проекти втілюються у життя!

Нагадаю, що цього року ми отримали погодження 5-ти проектам, які спрямованні на розвиток інфраструктури нашої громади (автор проектів Іванна Турчак), два з яких уже знаходяться на стадії завершеня реалізації.

16:23 17.09.2019

Участь в семінарі з впровадження електронного обліку об’єктів культурної спадщини

Напередодні, 12 вересня 2019 року, у відділі економіки та новітніх технологій ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбувся семінар-тренінг з впровадження електронного обліку об’єктів культурної спадщини, за участю представників Міністерства культури України нематеріальної культурної спадщини та представників сектору охорони культурної спадщини управління культури і мистецтв Вінницької ОДА

16:00 16.09.2019

Участь в обласних заходах з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту

Напередодні, 12 вересня 2019 року, в залі засідань готелю «Франція» відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення в області Дня фізичної культури і спорту, який традиційно відзначається в Україні у другу суботу вересня.

15:50 16.09.2019