Дата: від до Скинути

Голова Асоціації міст України Віталій Кличко запропонував план дій для вирішення проблеми забезпечення теплом

Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко запропонував Президенту України та Прем’єр-міністру України чіткий план дій для вирішення проблеми теплопостачання, яку відчувають багато міст. Практично всі ЗМІ поширюють інформацію про зрив опалювального сезону. Найгостріше ця проблема постала у містах Сміла, Кривий Ріг, Шепетівка, Херсон та Кам'янське.

15:17 16.11.2018

Святковий концерт  до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!!!

Святковий концерт до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!!!

09 листопада в  Мурафському сільському  Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди святкування Дня працівників культури, майстрів народного мистецтва та працівників сільського господарства.

19:50 12.11.2018

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Сьогодні європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

14:45 18.10.2018

Методичний день щодо запобігання та протидії домашньому насильству.

18 жовтня 2018року в приміщенні Шаргородського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було  проведено методичний день щодо запобігання та протидії домашньому насильству,  в якому взяла участь спеціаліст у справах сім'ї, дітей та молоді об'єднаної територіальної  громади Мурафської сільської ради - Шклярчук Надія Олександрівна      Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки.  Подібні дії з боку насильника призводять  до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти.      В ході проведення методичного дня   було розглянено нові нормативні акти Кабінету Міністрів України щодо запобігання та протидії домашньому насильству.

14:25 18.10.2018