Оголошення для підприємців ОТГ.

Повідомляємо про те, що 26 червня  2018 року у приміщенні Торгово-промислової палати України (м.Київ, вул. Велика Житомирська, 33) Торгово-промислова палата України спільно з проектом міжнародної технічної допомоги FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business  проводить 2-ий щорічний  Національний форум розвитку МСБ 2018: «Час зростати!».

17:29 20.06.2018

#СтопНасильство.

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з червня розпочато масштабну інформаційну кампанію по всій території України за напрямком #СтопНасильство.                                                                                                                                                              Мета кампанії «СтопНасильство» - формування нульової толерантності до цього явища, інформування про зміни до законодавства, «гарячі лінії» та адреси для звернення за допомогою для жертв домашнього насильства, про обов’язок повідомляти про випадки домашнього насильства свідків, про відповідальність для кривдників.

14:42 13.06.2018

Оголошення!

17 червня о 13-00 годині в Клекотинському будинку культури будуть відбуватись громадські слухання населення з приводу проведення водопроводу та орієнтованої його вартості в селі Клекотина. Під час слухань будуть присутні представники організації які проводять водопроводи та керівництво громади. Запрошуються усі  жителі с.Клекотина для більш детального обговорення. Дякуємо за розуміння.

15:29 11.06.2018